Betturka Ödeme Yapmadığında Şikayet Nasıl Edilir?

Betturka ödeme noktasına genellikle üyelerinin yüzünü güldürmeyi Başaran kaliteli sitelerden birisidir, bunu net olarak belirtelim. Fakat bütün platformlarda olduğu gibi zaman zaman teknik sıkıntılar yaşanabiliyor. Bazen internet kaynaklı bazen de yazılım kaynaklı sıkıntılarla karşılaşabiliyoruz. Tabii ki finans servisindeki insan kaynaklarının hatası olmadığını da söylemiyoruz. Zaman zaman o serviste de hatalar olabilmektedir. Fakat burada sevindirici olan nokta Betturka şikayet konuları içerisinde ödeme problemini dile getirdiğinizde anında size çözüm üretiliyor. Özellikle sitede bulunan canlı destek uygulaması veya whatsapp iletişim hattını tavsiye edebiliriz. Çünkü bu gibi uygulamalarla birlikte sadece 5 dakika içerisinde yanıt alabiliyorsunuz ki bu süre oldukça hızlı kabul edilmektedir.

Betturka Ödeme Yöntemleri Yeterli Mi?

Betturka ödeme yöntemleri bakımından üyelerine oldukça geniş bir portföy üstünden para transfer fırsatı sunmaktadır. Canlı bahis bürosunda kazanmış olduğunuz paraları kendi hesabınıza aktarmayı düşünüyorsanız bunun için tercih edebileceğiniz modern finansal çözümler sitede standart bir hizmet olarak sunuluyor. Böylece kazanmış olduğunuz paraları kendi hesabımızı alırken hem işlem hızı ile hem de Güvenilir olma özelliği ile birlikte sitenin finans servisi sizin için yeterli olmaktadır. Genellikle ATM çekimi uygulaması son dönemde kullanılıyor ancak sanal hesapları da bu noktada tavsiye edebiliriz. Özellikle papara uygulaması hem hızlı hem de komisyonsuz bir şekilde para çekme fırsatı sunuyor. Ayrıca para çekilme yöntemleri çaresine banka havalesi gibi transfer metotlarına da yer verilmektedir.

Betturka Ödeme Limiti Yönteme Göre Değişir Mi?

Betturka ödeme limiti yönteme göre değişiklik göstermiyor. Bütün uygulamalar da aynı limitler belirlenmiş; gün içerisinde çekebileceğiniz en az tutar 100 TL olarak belirlenmiştir. Dolayısıyla 100 TL tutarında bir kazancınız varsa kolaylık ile çekim yapabilirsiniz. Çekim işlemlerinin tamamı komisyonsuz olarak gerçekleşiyor. 24 saat içerisinde çekebileceğiniz en yüksek miktar ise 20.000 TL olarak belirlenmiş. Bu rakamı tek seferde çekemiyorsunuz, 10.000 TL olmak üzere iki farklı seferde çekim talebi vermeniz gerekmektedir. Eğer üçüncü bir çekim talebi verirseniz işleminiz ertesi güne sarkacaktır. Bu sebeple ödeme limitiniz ile birlikte para transfer işlemlerinizi yaparken dikkatli olmanız gerekiyor.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın